clubhouse-gtopia

چطور در کلاب هاوس دعوت نامه ارسال کنیم؟

clubhouse یکی از شبکه های اجتماعی است که بر پایه چت های صوتی ساخته شده و در حال حاضر فقط برای کاربرانی که از سوی سایر کابران این اپ دعوت نامه دارند در دسترس است. پس از ایجاد یک حساب در کلاب هاوس شما دو دعوت نامه دریافت خواهید کرد که می توانید آنها را با لیست مخاطبین خود در میان بگذارید و از آنها دعوت کنید تا به برنامه بپیوندند (با میزبانی از اتاق ها و شرکت در چت ها دعوت نامه های بیشتری کسب خواهید کرد). راهنمای ما به شما نشان می دهد که چگونه می توانید فردی را به عضویت Clubhouse دعوت کنید.

توجه: این عکسهای صفحه در برنامه Clubhouse در iOS گرفته شده است. در زمان نوشتن این مطلب  Clubhouse فقط در iPhone موجود است.

مرحله ۱: در صفحه اصلی Clubhouse ، روی نماد پاکت در بالای صفحه ضربه بزنید.

کلاب هاوس- جیتوپیا

مرحله ۲: اگر لیست مخاطبین خود را به برنامه Clubhouse متصل کرده باشید لیست مخاطبین خود را مشاهده خواهید کرد. روی دکمه “دعوت” در سمت راست مخاطبی که می خواهید دعوت کنید ضربه بزنید. یا می توانید روی نوار جستجو ضربه بزنید تا به صورت دستی مخاطبی را جستجو کنید. توجه: در لحظه ضربه زدن روی “دعوت” ، یکی از دعوت های خود را صرف آن مخاطب کرده اید حتی اگر این کار ناخواسته باشد.

clubhouse-gtopia

مرحله ۳: هنگامی که در مرحله ۲ روی «دعوت» ضربه بزنید ، دستگاه شما مکالمه iMessage شما را با مخاطبی که انتخاب کرده اید باز می کند و پیام دعوت نامه ای را که برای شما آماده ارسال است مشاهده خواهید کرد. برای ارسال دعوت نامه به مخاطب خود روی نماد ارسال ضربه بزنید. توجه: در صورت تمایل می توانید پیام را قبل از ارسال ویرایش کنید.

مطالب مرتبط  اپل ماهواره اینترنتی می سازد

مطلب پیشنهادی

ادوبی فلش - جیتوپیا

مایکروسافت پشتیبانی از ادوبی فلش را در مرداد ماه پایان می دهد

جیتوپیا – فناوری اینجاست- ادوبی فلش به پایان زندگی خود نزدیک می شود و این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *