کلاب هاوس برای اندروید - جیتوپیا

نسخه اندروید کلاب هاوس برای تمام کابران جهان منتشر شد

به گزارش جیتوپیا نسخه اندروید کلاب هاوس منتشر شد و در گوگل پلی در دسترس قرار گرفت. این شرکت که در ابتدا نیز به آهستگی شروع به کار کرده بود اعلام کرده است که اکنون نسخه اندروید کلاب هاوس در سطح جهانی در دسترس است.

این برنامه تقریباً مشابه با نسخه آی او اس کار می کند. این بدان معناست که شما برای شروع استفاده از این سرویس هنوز به دعوت نامه شخصی احتیاج دارید اما نکته خوب این است که همه کاربران موجود چندین دعوت نامه برای شروع به کار دریافت می کنند بنابراین تعداد کسانی که در حال حاضر در این اپلیکیشن حضور دارند زیاد هستند.

کلاب هاوس یک سرویس شبکه اجتماعی است که به کاربران امکان میزبانی یک اتاق مجازی را می دهد جایی که در آن می توانند با سایر کاربران صحبت کنند. کاربرانی که شما را دنبال می کنند اما به آنها امکان صحبت کردن اختصاص نداده اید همچنان می توانند به عنوان شنونده به اتاق مجازی شما بپیوندند. میزبان اتاق می تواند به هر یک از شنوندگان اجازه دهد به یک سخنران تبدیل شوند.

کلاب هاوس اغلب به عنوان ابزاری مانند پادکست دیده می شود اما این شبکه اجتماعی دارای عنصر تعاملی تر است. برخلاف پادکست گفت و گو های کلاب هاوس زنده هستند.

کلاب هاوس بیش از یک سال پیش فقط برای سیستم عامل آی او اس راه اندازی شد. از آن زمان این سرویس به محبوبیت رسید و کارکرد آن توسط بسیاری از اپلیکیشن های دیگر کپی شده است که حتی اخیراً توییتر ویژگی به نام اسپیس را اضافه کرده است. البته توییتر خیلی سریع و همچنین بدون نیاز به دعوت آن را در دسترس همه قرار داد.

مطالب مرتبط  ویدئوهای تیک توک طولانی تر می شوند

احتمالاً همین امر باعث شده تا کلاب هاوس روند راه اندازی برنامه اندروید خود را تسریع کند. در صورتی که منتظر آن بوده اید می توانید لینک دانلود برنامه را دریافت کنید.

دانلود برنامه کلاب هاوس

مطلب پیشنهادی

واتس اپ ویژگی تصاویر و ویدیو محو شونده را به اپلیکیشن اضافه کرد

واتس اپ ویژگی تصاویر و ویدیو محو شونده را به اپلیکیشن اضافه کرد

جیتوپیا-دنیای فناوری، امروز شبکه اجتماعی واتس اپ ویژگی محو شوندگی جدیدی را برای عکس ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *