تلگرام نسخه 7.9 - جیتوپیا

بروزرسانی مهم تلگرام نسخه ۷٫۹ منتشر شد

جیتوپیا-دنیای فناوری، برنامه پیام رسان محبوب تلگرام تعدادی از ویژگی های جدید به روز رسانی نسخه ۷٫۹ خود را معرفی کرد که مهمترین آنها “تماس های تصویری گروهی نسخه ۲٫۰” است که در آن حداکثر ۳۰ شرکت کننده می توانند تماس های تصویری خود را با حداکثر ۱۰۰۰ نفر اجرا کنند.

نسخه 7.9 تلگرام - جیتوپیا

پیام های ویدئویی به نسخه ۲٫۰ به روز رسانی شده است. این بدان معناست که در حال حاضر پیام های ویدیویی وضوح بیشتری دارند و می توانید روی پیام ویدویی ضربه بزنید تا پیام ویدیوی دایره ای بزرگ تر شود. همچنین می توانید پیام ویدیویی را نگه داشته و ویرایش کنید. همچنین می توانید پیام های صوتی را ضبط کنید و صدای پس زمینه شما متوقف نمی شود.

 

بروزرسانی جدید تلگرام - جیتوپیا

ویدیوهای ارسال شده از طریق تلگرام اکنون می توانند با سرعت ۰٫۵X ، ۱٫۵X یا ۲٫۰X مشاهده شوند. اندروید همچنین از سرعت ۰٫۲X پشتیبانی می کند.

نسخه جدید تلگرام - جیتوپیا

 

تماس های تصویری شخصی تلگرام اکنون به شما امکان می دهد صفحه نمایش خود را با صدا به اشتراک بگذارید و یک فاصله حذف جدید خودکار برای حذف پیام ها پس از یک ماه وجود دارد.

تماس شخصی تلگرام - جیتوپیااکنون می توانید قبل از ارسال تصاویر به دوستان یا گروه آنها را دقیق تر ویرایش کنید.

تلگرام جدید - جیتوپیا

در حال حاضر انیمیشن های بیشتری در صفحه رمز عبور وجود دارد و پیامهایی که به گپ اضافه می کنید به شیوه جدیدی متحرک می شوند.

در نهایت ایموجی های متحرک جدیدی وجود دارد. همچنین در آی او اس تلگرام با برنامه دوربین در iOS ادغام می شود بنابراین هنگام عکاسی مستقیم در برنامه تلگرام می توانید به دوربین های بزرگنمایی یا عریض بروید.

مطالب مرتبط  کانال‌های یوتیوبی کودکان را چه کسانی می‌سازند؟

منبع : تلگرام

 

مطلب پیشنهادی

واتس اپ ویژگی تصاویر و ویدیو محو شونده را به اپلیکیشن اضافه کرد

واتس اپ ویژگی تصاویر و ویدیو محو شونده را به اپلیکیشن اضافه کرد

جیتوپیا-دنیای فناوری، امروز شبکه اجتماعی واتس اپ ویژگی محو شوندگی جدیدی را برای عکس ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *