نتفلیکس

نتفلیکس طرح رایگان برای گوشی های اندروید را در کنیا راه اندازی کرد

جیتوپیا- دنیای فناوری، شرکت نتفلیکس بزرگتری سرویس استریم فیلم و سریال در جهان اعلام کرده که برای اولین بار در  کشور کنیا اشتراک رایگان خود را عرضه می کند. طبق گزارشات رسمی، این برنامه انحصاری اندروید بدون آگهی و تبلیغات بوده و هنگام ثبت نام نیازی به اطلاعات پرداخت حساب از کاربران ندارد.

علاقمندان به سادگی باید با یک ایمیل معتبر ثبت نام کرده و تأیید کنند که بالای ۱۸ سال سن دارند. نکته مهم این است که کاربران تنها به ۲۵ درصد از همه فیلم ها و نمایش هایی که در ردیف پولی این پلتفرم یافت می شود، دسترسی دارند.

همچنین کاربران می توانند این برنامه رایگان را فقط در موبایل استفاده کنند و در سایر دستگاه های دیگر مانند تلویزیون و وب قابل دسترس نیست، نکته دیگر اینکه کاربران  امکان دانلود محتوا در گوشی های خود برای مشاهده آفلاین ندارند.

سایر ویژگی های استاندارد نتفلیکس مانند توصیه های شخصی، امکان نمایش چندین نمایه، پخش بدون تبلیغات و کنترل والدین در دسترس است. نتفلیکس در بیانیه ای رسمی اعلام کرد که این طرح جدید به این معنی است که چه تعداد کاربران رایگان در نهایت به سرویس پولی منتقل می شوند و تأیید نکرده است که آیا این طرح رایگان به مناطق بیشتری راه می یابد یا خیر.

مطالب مرتبط  ایرانسل گواهینامه نظام امنیت اطلاعات (نما) را دریافت کرد

مطلب پیشنهادی

سامسونگ گلکسی

همه گوشی‌های سامسونگ سری گلکسی آ سال آینده دارای او آی اس خواهند بود

جیتوپیا– دنیای فناوری، سامسونگ ممکن است از سال آینده شروع به ارائه پشتیبانی از لرزش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.