گاتریا | دنیای فناوری - سامسونگ گلکسی اس 9

معرفی هشت محصول امنیتی رونمایی شده در کنفرانس RSA 2018

کنفرانس سالانه RSA با حضور بزرگان قوم امنیت اطلاعات به کار خود پایان داد. به گزارش گاتریا ، طبق گزارش Gemalto در سال ۲۰۱۶ با نقض و رخنه امنیتی بیش از 2.6 میلیارد دیتای ذخیره‌شده روبرو شدیم.

البته رقم واقعی باید بیشتر باشد اما نکته قابل‌توجه رکوردهای سلامت در حوزه بهداشت بیشترین تعداد آسیب‌پذیری امنیتی را در سال گذشته به خود اختصاص دادند که هکرها بعد از هک، طلب ارقام نجومی از مالکان دیتا کردند. امسال کنفرانس با 17 سخنرانی سطح بالا در روز افتتاحیه، در کنار 700 سخنران در 550 بخش از 600 کمپانی برگزار شد. در این میان، سایت ای-ویک 8 محصول امنیتی جدیدِ رونمایی شده در کنفرانس امسال را معرفی کرده که آن‌ها را مرور می‌کنیم.

Barracuda PhishLine Levelized

گاتریا | دنیای فناوری - سامسونگ گلکسی اس 9برنامه اندازه‌گیری مقاومت کاربر در برابر حملات موسوم به فیشینگ است که مدیر شبکه را قادر می‌سازد تا در جریان روند رو به رشد آگاهی کاربران نسبت به این نوع حملات هکری قرار گیرد. (فیشینگ تلاش برای کسب اطلاعات بانکی کاربر از طریق راه‌اندازی سایت جعلی و ترغیب کاربرِ ناآگاه برای کلیک روی لینکی که از طریق ایمیل ارسال می‌شود)

 

Fidelis Elevate

گاتریا | دنیای فناوری - سامسونگ گلکسی اس 9پلتفرم به‌روز شده Elevate است که در آن آنالیز، کشف و ردیابی فریب‌های سایبری به‌خوبی انجام می‌شود. مشتریان دارایی‌های کلود خود را با استراتژی دفاعی Elevate حفظ می‌کنند.

Trend Micro Writing Style DNA

گاتریا | دنیای فناوری - سامسونگ گلکسی اس 9ترند میکرو جدیدترین تکنیک‌های «یادگیری ماشین» و هوش مصنوعی خود را در این محصول بکار گرفته تا خطرات ناشی از فریب ایمیل و نیز تله‌های سایبری از طریق ایمیل‌های تجاری را به حداقل برساند.

مطالب مرتبط  اینستاگرام هک شده است؟

 

Vmware AppDefense

گاتریا | دنیای فناوری - سامسونگ گلکسی اس 9وی ام ور، اپلیکیشن امنیتی خود را به‌روزرسانی کرده و تعاریف جدیدی را برای پشتیبانی از دیتاسنترها از طریق این اپ بدان افزوده است.

 

Forcepoint Dynamic Data Protection

گاتریا | دنیای فناوری - سامسونگ گلکسی اس 9

بهترین رهیافت مبتنی بر ریسک سایبری را در فضای مجازی برای حفظ حداکثری دیتا ارائه می‌کند.

 

Tripwire Cloud Management Assessor

گاتریا | دنیای فناوری - سامسونگ گلکسی اس 9

کمپانی تریپ وایر قابلیت‌های جدیدی به ارزیاب مدیریت کلود خود افزوده است که جزییات آن را در کنفرانس RSA شرح داد. قابلیت ردیابی  و مانیتورینگ یکپارچه فایل به‌عنوان چالش عمومی در محیط کلود، یکی از آن‌ها است. بالابردن توانایی سازمانی برای پیکره‌بندی درست محیط کلود  و ممانعت از در دسترس قرار گرفتن دیتای کلود از قابلیت‌های جدید ارزیاب تریپ وایر است.

 

GuardiCore Centra Security Platform

گاتریا | دنیای فناوری - سامسونگ گلکسی اس 9

گاردیکور در کار توسعه پلتفرم امن برای دیتاسنترها بر اساس کلود هیبریدی است و پلتفرم جدید آن تضمینی برای پیاده‌سازی امن دیتا در محیط‌های متنوع است.

 

IBM Resilient Incident Response Platform

گاتریا | دنیای فناوری - سامسونگ گلکسی اس 9ارتقای هوشمند پلتفرم موسوم به Resilient Incident Response از دستاوردهای جدید آی بی ام است که در کنفرانس RSA معرفی شد. مدیریت تهدیدات بر اساس هوش مصنوعی نوع نگاه جدیدی است که آی بی ام روی آن سرمایه‌گذاری کرده است.

منبع : خبرآنلاین

مطلب پیشنهادی

واچ او اس 7.5 - جیتوپیا

اپل سیستم عامل واچ ۷٫۵ خود را برای توسعه دهندگان عرضه می کند

به گزارش جیتوپیا اپل علاوه بر نسخه بتای بتای جدید آی او اس ۱۴٫۶ و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *