راه‌اندازی فروشگاه آنلاین اینستاگرام

اینستاگرام در حال ساخت اپلیکیشن شاپینگ و فروشگاه آنلاین به‌طور مستقل است. به گزارش گاتریا، نام این اپلیکیشن IG Shopping است که با خواندن دیتا از فروشگاه‌های برگزیده، کالا را برای کاربر دسته‌بندی کرده و اجازه خرید به‌صورت مستقیم را به کاربر می‌دهد.

این اپلیکیشن همچنان درحال‌توسعه است و مدیران اینستاگرام از هرگونه اظهارنظر دراین‌باره خودداری می‌کنند. حتی ممکن است تصمیمی جدید باعث شود این اپلیکیشن راه‌اندازی نشود اما کارشناسان می‌گویند توانایی بالقوه اینستاگرام برای راه‌اندازی فروشگاه آنلاین ستودنی است و قطعاً موفق خواهد شد.

در حال حاضر بیش از 25 میلیون بیزینس و کمپانی روی اینستاگرام اکانت دارند و 2 میلیون اکانت در این میان متعلق به بازاریابان و تبلیغاتچی‌های آنلاین است که نشان می‌دهد در حال حاضر کاربران این اپلیکیشن در حال خریدوفروش از طریق اینستاگرام هستند و اگر چنین اپلیکیشنی راه‌اندازی شود، قطعاً کاربران را خوشحال می‌کند.

فیس‌بوک نیز حرکتی مشابه را آغاز کرده است و بحث خریدوفروش آنلاین توسط پلتفرم‌های شبکه‌های اجتماعی قابل‌توجه است.

اینستاگرام نوامبر 2016 حرکت تجاری خود را وارد فاز تازه کرد و مارس سال 2017 آن را بسط داد.کمپانی‌ها می‌توانند با تگ مخصوص کالاهای خود را لیست کرده و در اینستاگرام تبلیغ کنند.

منبع : خبرآنلاین

مطالب مرتبط  قفل غیرقابل هکِ آیفون روی آی‌او‌اس ۱۱.۴

مطلب پیشنهادی

میزو 18

معرفی سری جدید میزو ۱۸ در تاریخ ۳ مارس

سری میزو ۱۸ به طور رسمی در تاریخ ۳ مارس (۱۳ اسفند) وارد می‌شود. طبق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *