اولین دوره الکاپ با موضوع فناوری‌های نامتمرکز ۲۰ اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود

0
321
مسابقات الکامپ - gatrea.ir

به گزارش گاتریا، اولین دوره الکاپ، مسابقه‌ای با موضوع فناوری‌های نامتمرکز که به دنبال آشنایی شرکت‌کنندگان با این حوزه و معرفی برخی چالش‌های آن است، ۲۰ اردیبهشت‌ماه از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

فناوری‌های نامتمرکز به تازگی ظهور کرده و در حال گسترش هستند، پیش‌بینی کاربرد‌های متنوع برای این فناوری‌ها حوزه‌های متفاوتی را دربرمی‌گیرد، یکی از این کاربرد‌ها استفاده از این فناوری در شبکه‌های هوشمند قدرت است. در این مسابقه شرکت‌کنندگان طی چند سخنرانی و چند کارگاه با مفاهیم اولیه شبکه‌های هوشمند قدرت و فناوری‌های نامتمرکز آشنا می‌شوند، سپس درقالب، گروه‌های ۳ یا ۴ نفره مشغول حل مسائل مسابقه می‌شوند.

مسابقه برای دانشجویان دوره کارشناسی طرح شده‌است و پیشنیاز قبلی بخصوصی نمی‌خواهد.

مسابقه به صورت گروهی برگزار می‌شود و شرکت کنندگان در قالب گروه‌های ۳ یا ۴ نفره به رقابت خواهند پرداخت. در صورتی که افراد به همراه گروه خود ثبت‌نام کرده باشند هزینه ثبت‌نام هر نفر ۴۰ هزار تومان می‌باشد. (توجه هر یک از اعضا باید به تنهایی ثبت نام کردند و در بخش نام گروه اسم یکسانی وارد کنند)

همچنین امکان ثبت‌نام انفرادی نیز مهیا است، اگر شخصی به صورت انفرادی ثبت‌نام کند برگزارکنندگان در صورت امکان برای آن‌ها گروه تشکیل می‌دهند که در این حالت هزینه ثبت‌نام ۵۰ هزار تومان است و اگر امکان تشکیل گروه نبود، هزینه ثبت‌نام پس از اتمام مهلت ثبت‌نام عودت داده می‌شود.

منبع : دانشجو

این مطلب را به اشتراک بگذارید.
مطالب مرتبط  قابلیت جدید روی آیفون، حتی تیم کوک را نیز به وجد آورده است

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید