sprint-t-mobile- gatrea.ir

اثرات ادغام تی‌موبایل و اسپرینت بر شبکه مخابراتی آمریکا

س از دوبار شکست در ادغام، سرانجام یکشنبه توافق میان دو غول مخابراتی-اینترنتی آمریکا با موافقت‌نامه رسمی 26.5 میلیارد دلاری اعلام شد. به گزارش گاتریا، اگر کمیسیون تجارت فدرال و وزارت دادگستری قبول کنند، سومین و چهارمین اپراتور بزرگ ایالات‌متحده در هم ادغام خواهند شد و بیزینس جدید می‌تواند رقیبی جدی‌تر برای AT&T و ورایزون باشد.

در صورت این ادغام شاهد رشد و توسعه سریع‌تر شبکه نسل پنجم موبایل /  5G خواهیم بود که هر دو در این زمینه پیشرفت‌های خوبی داشته‌اند اما در بخش فناوری وایرلس ممکن است کاربران شاهد کاهش رقابت و افزایش قیمت باشند.

کسانی که امروز در وزارت دادگستری درباره این ادغام و بررسی احتمال نقض قوانین ضدتراست نظر خواهند داد، اغلب در کمیته سال 2014 برای ادغام که رأی منفی دادند؛ حضور دارند.

دو کمپانی گفته‌اند ادغام تا جولای 2019 تکمیل خواهد شد و هرچند استراتژی مشخصی را تعریف نکرده‌اند، اما برندهای T-Mobile، Sprint، MetroPCS،Boost Movile و Virgin Mobile در زیرمجموعه یک برند مشخص (T-Mobile) خواهند رفت.

تعداد مشتریان پس از ادغام 90 میلیون می‌شود که به رغم 93 میلیون مشتریان AT&T و 116 میلیون ورایزون نزدیک خواهد شد و «جان لَژِر» مدیر تی موبایل مدیر کمپانی ادغام‌شده می‌شود.

 ادغام تی‌موبایل و اسپرینت - gatrea.irمنبع : خبرآنلاین

مطالب مرتبط  ارائه خدمات وایمکس ۳۱ اردیبهشت به پایان می‌رسد

مطلب پیشنهادی

گلکسی زی فیلیپ 3 -جیتوپیا

رندرهای سامسونگ گلکسی زی فیلیپ ۳ منتشر شد

به گزارش جیتوپیا اخیرا تصاویری از سامسونگ گلکسی زی فلیپ ۳  منتشر شده است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *