هواوی آنر بند 6 - جیتوپیا

بررسی آنر بند ۶

معرفی

به گزارش جیتوپیا ->> آنر در حال حاضر یک شرکت مستقل است و به تنهایی پوشیدنی های هوشمند را به بازار عرضه می کند اما آخرین مچ بند هوشمند آن در واقع تحت مالکیت هواوی در ابتدای نوامبر سال ۲۰۲۰ در چین عرضه شد. اگرچه اخیراً وارد بازارهای جهانی شده است.

هواوی آنر بند 6 - جیتوپیا

آنر بند ۶ یک ساعت هوشمند نیست اگرچه در حال حاضر ایجاد دسته بندی ما بین ساعت هوشمند و دستبند هوشمند بسیار مشکل است. این گجت یک صفحه نمایش بزرگ و چندین سنسور و ابزارهای ردیابی برای انواع ورزش ها و نمایش اعلان ها دارد.

هواوی honor band 6 - جیتوپیاطراحی

در مورد طراحی این دست بند هوشمند باید گفت که به دلیل وزن این دستبند هوشمند که فقط ۱۸ گرم آن هم بدون بند است در واقع بر روی مچ دست احساس سبکی خواهید داشت. آنر اندازه پنل نمایشگر امولد خود را نسبت به مدل قبلی ارتقا داده و اکنون اندازه ۱٫۴۷ اینچ است در حالی که در ” آنر بند ۵ ” ۰٫۹۵ اینچ بود.

حاشیه سیاه کاملاً بزرگی در اطراف صفحه نمایشگر وجود دارد که ظاهر آن را کمی ارزان می کند. در شرایطی که روشنایی حداکثر است صفحه نمایش کاملاً واضح است. بند به اندازه کافی بلند است و می تواند با همه مچ ها سازگار شود.  آنر همچنین سوراخهایی را در سمت کوتاه بند جایی که سگک قرار دارد ایجاد کرده است و دلیل آن را زیبایی طراحی عنوان کرده است.

هواوی honor band 6 - جیتوپیا

ویژگی ها و عمر باتری

شارژر آنر باند ۶ مغناطیسی است و دارای پایه های دوتایی پوگو است. مانند سایر پوشیدنی های مدرن آنر نیز SpO2 (سطح اکسیژن خون) و استرس را از طریق حسگر ضربان قلب ردیابی می کند و برای درک بهتر الگوهای خواب فناوری TruSleep 2.0 را عرضه کرده است. از نظر حرکات ورزشی ۱۰ حالت از قبل ایجاد شده از جمله دویدن، شنا یا دوچرخه سواری وجود دارد و حتی می توانید حالت سفارشی ایجاد کنید.

مطالب مرتبط  تصاویر کنفرانس خبری ال‌جی در نمایشگاه سی‌ای‌اس ۲۰۱۹

هواوی honor band 6 - جیتوپیا

عمر باتری آنر بند ۶  ۱۴ روز عنوان می شود که به لطف تراشه کارآمد Kirin A1 و سیستم عامل سبک Lite می توان این مهم را پذیرفت.

عمر واقعی باتری که تست شد حدود ۱۰ روز است که هنوز یک موفقیت بزرگ است و شامل فعال بودن موارد TruSleep ، ردیابی ضربان قلب ثابت ، فعالیت های ورزشی تفریحی و برخی اعلان ها و هشدارها می باشد. باتری داخل آن ۱۸۰ میلی آمپر ساعت است و در کمتر از یک ساعت ۰ تا ۱۰۰ درصد شارژ می شود.

هواوی honor band 6 - جیتوپیا

قیمت خرید

آنر بند ۶ چندین بار معرفی شده است – ابتدا در چین سپس در CES 2021 و سرانجام همین ماه در صحنه جهانی ظاهر می شود. قیمت آن ۴۹٫۹۰ یورو تعیین شده است .

مطلب پیشنهادی

شیائومی می بند 6 - جیتوپیا

بررسی شیائومی می اسمارت بند ۶

به گزارش جیتوپیا شیائومی می اسمارت بند یا همانطور که در چین تنها با نام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *