سامسونگ آ ۱۳

گلکسی کلاب مشخصات دوربین و باتری سامسونگ گلکسی آ ۱۳ را فاش کرد

جیتوپیا- دنیای فناوری، در حال حاضر در بین گوشی های سامسونگ، گوشی گلکسی آ ۲۲ ۵جی در حال حاضر مقرون به صرفه ترین تلفن هوشمند ۵G سامسونگ است. در اواخر ماه اوت، خبری مبنی بر اینکه گلکسی آ ۱۳ ۵ جی آینده به زودی وارد بازار خواهد شد، منتشر شد.

 

منبعی که این اطلاعات را به اشتراک گذاشت، اکنون دوباره با جزئیات بیشتر در مورد جانشین گلکسی آ ۱۲  بازگشته است. وجود گلکسی آ ۱۳ ۵ جی  توسط گلکسی کلاب فاش شد. گزارش جدید همین نشریه اکنون مشخصات دوربین و باتری گوشی را فاش کرده است.

 

بر اساس آخرین گزارش گلکسی کلاب، گوشی سامسونگ گلکسی  آ ۱۳ ۵جی  آینده با دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسلی وارد بازار می شود. متاسفانه اطلاعات دقیقی از سنسور آن مشخص نیست. به هر حال، با توجه به تلفن های هوشمند مقرون به صرفه مانند گوشی  ردمی ۱۰ با سنسور ۵۰ مگاپیکسلی، گوشی گلکسی آ ۱۳ ۵جی نیز ممکن است دارای همین سنسور باشد.

 

علاوه بر این، گفته می شود که این گوشی از یک باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی پشتیبانی می کند. معمولا تلفن های هوشمند ارزان قیمت از باتری بزرگتری استفاده کنند، به طور مثال گوشی سامسونگ گلکسی آ ۱۲ هم دارای باتری با این مشخصات بود.

 

ما در حال حاضر، به غیر از این دو ویژگی اطلاعات دیگری در مورد گلکسی آ ۱۳ ۵ جی نمی دانیم. با این حال، ما انتظار داریم در روزهای آینده اطلاعات بیشتری را در مورد این گوشی به اشتراک بگذاریم.

 

سامسونگ ممکن است تا قبل از پایان سال ۲۰۲۱ از گلکسی آ ۱۳ ۵ جی رونمایی کند، اما به احتمال زیاد این گوشی در اوایل سال ۲۰۲۲ به بازار عرضه می شود.

مطالب مرتبط  سامسونگ گلکسی اس ۱۰ با رنگ زرد قناری+تصویر

مطلب پیشنهادی

سامسونگ گلکسی واید5

سامسونگ گلکسی واید ۵ در هند با نام گلکسی اف۴۲ ۵جی رونمایی می شود

جیتوپیا- دنیای فناوری، سامسونگ و اس کی تلکام  از گوشی هوشمند گلکسی واید ۵ در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.