گلکسی واچ کلاسیک

مشخصات و قیمت ساعت سامسونگ گلکسی ۴ کلاسیک نسخه تام براون

جیتوپیا- دنیای فناوری، ماه گذشته، سامسونگ نسخه های تام براون گلکسی زد فولد ۳ و گلکسی زد فلیپ ۳ را معرفی کرد. این شرکت اکنون با معرفی گلکسی واچ ۴ کلاسیک نسخه تام براون بازگشته است. این ساعت هوشمند با نسخه محدود دارای برچسب قیمت ممتاز است و هفته آینده به بازار عرضه می شود.

 

این نسخه از واچ ۴ کلاسیک به طور رسمی توسط سامسونگ رونمایی شده و قیمت آن ۸۰۰ دلار خواهد بود. این ساعت به دلایل متعدد با قیمت گران تری وارد بازار می شود. اولا نام تام براون طراح مد بر روی آن است. ثانیاً برخلاف گلکسی واچ ۴ کلاسیک معمولی، واچ ۴ کلاسیک مدل تام براون دارای روکش رودیوم است که باعث می شود جلوه ای براق داشته باشد و با قیمت بیشتری به فروش برسد.

 

این گوشی شامل سه بند مچی تام براون قابل تعویض – چرم ، لاستیک و پارچه است. هر سه بند دارای رنگ ها و الگوهای متفاوتی هستند و یک شارژر با نوارهای سه رنگ تام براون است.

گلکسی واچ ۴

 

 

همچنین دارای پنج صفحه ساعت از پیش بارگذاری شده تام براون است. این نسخه در مدل ۴۲ میلی متری بلوتوث ساعت هوشمند عرضه می شود.

در ویدیوی رسمی رونمایی ماه گذشته، ما زد فولد ۳ ، زد فلیپ ۳ ، گلکسی بادز ۲ ، گلکسی واچ ۴ و گلکسی واچ ۴ کلاسیک  را دیدیم که همگی در نسخه های تام براون خود ظاهر می شوند.

همانند بسته های نسخه زد فولد ۳ و زد فلیپ ۳ که هر دو در وب سایت سامسونگ در ایالات متحده به فروش رسیده است، گلکسی واچ ۴ کلاسیک نسخه تام براون به تعداد محدود در وب سایت سامسونگ از ۲۹ سپتامبر (۷ مهر) در دسترس خواهد بود.

مطالب مرتبط  سامسونگ گلکسی واید ۵ در هند با نام گلکسی اف۴۲ ۵جی رونمایی می شود

مطلب پیشنهادی

سامسونگ گلکسی واید5

سامسونگ گلکسی واید ۵ در هند با نام گلکسی اف۴۲ ۵جی رونمایی می شود

جیتوپیا- دنیای فناوری، سامسونگ و اس کی تلکام  از گوشی هوشمند گلکسی واید ۵ در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.