سیستم عامل هارمونی - جیتوپیا

داده های دستگاه ها هنگام مهاجرت به سیستم عامل هارمونی از بین نمی روند

به گزارش جیتوپیا -دنیای فناوری، هواوی سیستم عامل هارمونی ۲ را در چین رونمایی کرده است و در اوایل امروز بروزرسانی این پلت فرم به ۱۰ میلیون دستگاه رسیده است. در مصاحبه با نمایندگان رسانه ها در چین شرکت های اجرایی جزئیات مهمی در مورد روند ارتقا بیان کرده اند.

پس از آپدیت و بروزرسانی سیستم عامل جدید ، تمام داده های کاربر ، بازی ها ، عکس ها و برنامه ها بدون از دست رفتن به سیستم عامل جدید منتقل می شوند.

سیستم عامل هارمونی - جیتوپیا

سیستم عامل هارمونی ۲ با آزمایش A / B با کاربران فعلی که برای نسخه بتای عمومی ثبت نام کرده بودند در مرحله نهایی عرضه است.

هنگام مهاجرت از اندروید به هارمونی شما می توانید حتی عکس های خود را نگه دارید ، اطلاعات ورود به سیستم را برای برنامه هایی مانند “وی چت”، “کیو کیو” و سایر پلت فرم ها حفظ کنید. با این حال هنگامی که “هواوی اپ گالری” به فروشگاه اصلی برنامه ها تبدیل می شود باید مراقب برنامه هایی باشید که به طور رسمی پشتیبانی نمی شوند. مطمئناً برخی از برنامه ها عملکرد جزئی خود را از دست می دهند یا حتی نمی توانند به طور کلی در هارمونی کار کنند.

گفته می شود تلفن های هوشمند آنر که قبل از این مهاجرت به بازار عرضه شده اند همچنان به روزرسانی می شوند و در نهایت گزینه مهاجرت به هارمونی را پیدا می کنند اما مدیران هواوی هیچ جدول زمانی را اعلام نکردند.

 

مطالب مرتبط  گوشی های هوشمند نوکیا X10 ، X20 ، G10 ، G20 و C10 و C20 رونمایی شدند

مطلب پیشنهادی

آیفون 13 - جیتوپیا

گوشی های آیفون ۱۳ فناوری لیدار خواهند داشت

به گزارش جیتوپیا – دنیای فناوری، یک تحلیلگر جزئیاتی درباره آیفون ۱۳ را پیش بینی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *