apple airpod - gatrea.ir

چگونه می توان اپل ایرپاد را به کامپیوتر خود متصل کرد؟

به گزارش گاتریا برای متصل نمودن ایرپاد به رایانه خود در ویندوز 10 تنظیمات برنامه را باز کنید و دستگاه ها را از منوی اصلی انتخاب کنید. در بالای صفحه‌ی بلوتوث و سایر دستگاه ها، روی افزودن بلوتوث یا سایر دستگاه ها کلیک کنید. در پنجره افزودن یک دستگاه، روی بلوتوث کلیک کنید.

apple airpods- gatrea.irایرپاد را در جای خود قرار دهید و درب آن را باز کنید. دکمه‌ی موجود در پشت جای ایرپاد را فشار داده و نگه دارید تا زمانی که نور وضعیت موجود بین دو ایرپاد سفید شده و روشن شود. اکنون باید ایرپاد شما در پنجره افزودن یک دستگاه نشان داده شده باشد. برای اتصال کلیک نمایید.

اتصال دوباره‌ی ایرپاد هنگامی که یک بار قبلا به رایانه متصل شده است.

پس از برقراری ارتباط اولیه بین رایانه یا لپ تاپ و ایرپاد خود، قادر خواهید بود دوباره ایرپاد و رایانه خود را برای گوش دادن به موسیقی، تماشای YouTube، کنفرانس ویدئویی و …، با بازگشت به صفحه بلوتوث و سایر دستگاه ها، دوباره وصل کنید. همه دستگاه های صوتی متصل به خود را که در قسمت سرآیند صوتی ذکر شده است خواهید دید. ایرپاد خود را از لیست انتخاب کنید و روی دکمه اتصال کلیک کنید.

لازم به ذکر است که ایرپاد های اپل هدفون های بی سیم شرکت اپل است که در ماه سپتامبر سال 2016 معرفی و به فروش رسید و آیفون های نسخه 7 به بعد را پشتیبانی می کند.

مطالب مرتبط  حذف اپلیکیشن تامبلر از اپ استور به دلیل محتوای نامناسب

مطلب پیشنهادی

اپل واچ 8 - جیتوپیا

اندازه گیری فشار و قند خون با اپل واچ ۸

به گزارش جیتوپیا – تلگراف در جدیدترین گزارش خود اظهار داشت که اپل واچ ۸ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *