کدام اپلیکیشن رتبه اول دانلود در آیفون را کسب کرد؟

0
536
tik tok - gatrea.ir

شاید باورتان نشود اما یک اپلیکیشن چینی با 45.8 میلیون بار دانلود در فصل اول 2018، شماره یک اپلیکیشن‌ها در اپ استور شده است. به گزارش گاتریا، بر اساس آمار منتشرشده از سوی «سنسور تاور»، برنامه تیک توک/ Tik Tok که اپلیکیشن موسیقی، ویدئو و پیام‌رسان اجتماعی است، در چین مشهور به Douyin بوده و اجازه ساخت کلیپ با موسیقی دلخواه را همراه با افکت‌های جالب به کاربر می‌دهد. این اپ در فصل اول 2018 بیش از 45.8 میلیون بار دانلود شد.

رتبه دوم متعلق به یوتیوب با 35.3 میلیون بار دانلود است که توسط کاربران اپل از اپ استور برای آیفون و آی پد دانلود شده است.

واتس‌اَپ با 33.8 میلیون بار دانلود، اکنون بیش از 1.5 میلیارد کاربر ماهانه دارد. اپلیکیشن مسنجر فیس‌بوک با 31.3 میلیون بار،اینستاگرام با 31 میلیون دانلود و اپلیکیشن فیس‌بوک با 29.4 میلیون بار دانلود رتبه‌های 4 تا 6 را به خود اختصاص دادند.

همچنین «وی‌چت» با 28.9 میلیون بار دانلود، اپلیکیشن QQ(مشابه فیس‌بوک که توسط تنسنت چین توسعه داده شده است) با 22.6 میلیون دانلود، اپلیکیشن iQiyi (نسخه مشابه یوتیوب برای کاربران چینی) با 22.6 میلیون بار دانلود و گوگل مپ با 22.4 میلیون بار دانلود در فصل اول 2018 در رده‌های بعدی بیشترین تعداد دانلود از اپ استور قرار گرفتند.

منبع : خبرآنلاین

این مطلب را به اشتراک بگذارید.
مطالب مرتبط  استفاده پلیس چین از سیستم نظارتی اسکای‌نت

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید