تازه‌ترین گمانه زنی در مورد زمان عرضه آیفون ۱۲

0
20
آیفون 12

اگر چه اپل زمان رونمایی از اپل واچ ۶، واچ اس ای و ای پد جدید خود را نیمه اکتبر اعلام کرده، اما در مورد زمان عرضه آیفون ۱۲ سکوت کرده و کار به گمانه زنی در این زمینه کشیده است.

جیتوپیا-فناوری اینجاست، انتظار می‌رود اپل امسال از سه مدل گوشی آیفون ۱۲ به نام‌های آیفون ۱۲، ۱۲ پرو و ۱۲ مکس رونمایی کند. همچنین گفته می‌شود یک مدل پیشرفته و خاص از آیفون به نام آیفون ۱۲ پرو مکس نیز در راه است.

این شرکت به درخواست‌ها در مورد اعلام زمان رونمایی از مدل‌های تازه آیفون پاسخ نداده، اما منابع نزدیک به این شرکت به سی نت گفته اند که امسال اپل قصد دارد رونمایی از آیفون‌های جدید را با تأخیر دو هفته‌ای نسبت به زمان همیشگی برگزار کند. با توجه به اینکه رونمایی از آیفون‌های تازه هر سال در انتهای ماه سپتامبر انجام می‌شود. پس می‌توان نتیجه گرفت که مراسم مذکور امسال در تاریخ ۱۳ یا ۱۴ اکتبر انجام می‌شود.

یکی از دلایل این تأخیر تعطیلی موقت کارخانه‌های طرف قرارداد اپل برای تأمین قطعات آیفون در کشورهایی مانند چین بوده است. همچنین برخی از این کارخانه‌ها نیز با ظرفیت محدودی به فعالیت خود ادامه داده اند و این امر چرخه تأمین قطعات مورد نیاز اپل را مختل کرد.

برخی منابع ژاپنی و از جمله نشریه نیکی ژاپن هم تأیید کرده‌اند که اپل تولید گوشی‌های نسل پنجم آیفون را در اواسط سپتامبر آغاز می‌کند و آنها را تا اواسط اکتبر به دست مصرف کنندگان خواهد رساند.

منبع : مهر

این مطلب را به اشتراک بگذارید.
مطالب مرتبط  تلاش برای ساخت ربات‌های چابک با الهام از عنکبوت جهنده

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید